czech fantasy sex club praha

Luxusní swingers club pro páry i samotné ženy. Je pro Vás připraveno luxusní prostředí s bazénem u baru, několik tajemných místností a jedna je. Club Fantasy. likes. Jsme jediný nejluxusnější sw club v Praze. U nás se Vaše sny plní v realitu. Fantasy Club - Swingers Praha 9. Luxusní klimatizovaný club pro páry, samotné ženy a na vybrané párty i pro sólo muže. Pořádáme pravidelné párty v úterý, středu, pátek a v sobotu.

Czech fantasy sex club praha -

Romantická, Milk and Honey, SM. Občas k nám zavítá i starší pár, kolem šedesátky, ale většinu tvoří věková kategorie 25 až 45 let. Jak dlouho funguje váš klub a jak si vede? Druhou manželské páry, které se tady chtějí seznámit s dalším párem.

Videos

Honey Swingers Club Prague Swingers club Fantasy je speciální erotický klub, kde je vstup povolen pouze párům nebo sólo ženám. Sólo muži mohou navštívit pouze speciální. Aktuální ověřené informace: adresa, telefon, e-mail a otevírací hodiny Swingers Club Fantasy, Praha, Letňany. Telefon: 3. březen Zatímco noční kluby navštěvují muži, aby si koupili sex nebo jiný druh kontaktu se ženou, swingers-kluby navštěvují většinou manželské páry. Jak to v Na to se spisovatelka Libuše Konopová zeptala pana Petra Janíčka, majitele Fantasy Clubu v Letňanech. Jak dlouho funguje váš klub a jak si vede?. czech fantasy sex club praha

0 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *